icon_zkusenost

dlouholetá zkušenost

Ve svém oboru působíme nepřetržitě již od roku 1998. Máme tedy zkušenost nejen s návrhy a výsadbou, ale také s dlouhodobou celoroční údržbou. Pracujeme s živým materiálem, který se v průběhu času mění. Sledujeme pečlivě naše minulé projekty a realizace, abychom vždy navrhovali úpravy takové, které nejen odpovídají vašim představám, dobře se udržují, ale jsou také trvanlivé a plní svou funkci po mnoho let. Víme, že zkušenosti nepřichází samy.  Zkušenosti se musí trpělivě sbírat.

zobrazit více

icon_profesionalnipristup

profesionální přístup

Od plánování, přes realizaci, až po údržbu, všude se projevuje náš profesionální přístup. Profesionalita je pro nás odbornost, znalost a zkušenost uplatňovaná ve všech etapách projektu.  Máme funkční a efektivní vnitřní systém řízení a plnou kontrolu nad vaší zakázkou, od jejího zadání, až po dokončení. A není to vždy jen čistě technokratický, odborný přístup - profesionalita je i lidskost a empatie. Umíme poradit, ptát se na vaše potřeby a „trefit se vám do vkusu“.  

 

zobrazit více

icon_jedinizahradnici

jsme zahradníci

Poskytujeme komplexní zahradnické služby pro města, obce, firmy, instituce i jednotlivce. Největší objem zakázek realizujeme v regionu (města Orlová, Bohumín, Petřvald, Ostrava, Havířov, Karviná). Naši zákazníci jsou nezřídka i z větší vzdálenosti.

zobrazit více
zobrazit více
zobrazit více
zobrazit více

My jsme Talpa

Tým našich dvaceti stálých zaměstnanců a dvě samostatná střediska ve městech Orlová a Bohumín – to je zahradnictví Talpa s.r.o. Základem našich firemních hodnot je kvalita, spolehlivost, spokojenost a dlouhodobé vztahy a to jak navenek, směrem k zákazníkovi, tak dovnitř firmy směrem k našim zaměstnancům. Naši lidé jsou zkušení profesionálové, jsou největším kapitálem naší společnosti a jejich kvality jsou předpokladem toho, aby na konci každého projektu, který realizujeme, byl spokojený zákazník.

zobrazit více

Obdržené certifikáty

I když je základ naší práce neměnný, také oblast zahradních služeb a údržby zeleně ovlivňují moderní trendy a technologie. Sledujeme vývoj našeho oboru, moderní prvky v oblasti zahradní architektury, účastníme se školení a seminářů. Dokladem je řada certifikátů, které průběžně získáváme.

zobrazit více