Komplexní zahradnické služby

Talpa zahradnické služby s.r.o. je profesionální zahradnická firma, která působí na našem trhu od roku 1998. Zajišťujeme komplexní zahradnické služby od zhotovení návrhů soukromých zahrad, přes realizaci sadových úprav v areálech firem, průmyslových objektů a veřejných prostranstvích až po jejich následnou údržbu a veškerý zahradnický servis, s údržbou zeleně související. Mezi naše služby patří také poradenská činnost. Máme k dispozici 20 stálých zaměstnanců a dvě samostatná vybavená střediska ve městech Bohumín a Orlová, kde společnost Talpa zahradnické služby s.r.o. působí především.

Cílem firmy Talpa zahradnické služby s.r.o. je trvalé uspokojování potřeb zákazníků s ohledem na jejich požadavky na sortiment zahradnických služeb. Poskytujeme vždy kvalitní, přesné a zodpovědné provedení práce a dodržení smluvních termínů. Naše letité zkušenosti v oboru zahradnictví zajistí realizaci Vašich představ, tedy vše od projektu až po následnou údržbu. Při návrzích a realizaci zahrad, firemní a veřejné zeleně, klademe důraz nejenom na celoroční funkčnost zeleně, ale také dlouhodobou spolupráci založenou na maximální spokojenosti zákazníka. Pro naši práci používáme moderní zahradnické nářadí a zahradní techniku, které umožnují rychlou a kvalitní práci. Každoročně se účastníme školení a seminářů pro zdokonalování naší práce.

Pro jakékoliv dotazy nebo konkrétní požadavek nás neváhejte kontaktovat, obratem se Vám ozveme s odpovědí či nezávaznou nabídkou. Těšíme se na spolupráci.